Vastlakuklid juba saadaval kohvikutes

Ka seal aastal saab Plus Kohvikutest osta ja tellida meie Plus pagarite valmistatud maitsvaid vastlakukleid päris ehtsa vahukoorega. Tellida saab kõigis kohvikutes koha peal või tellimine[at]pluskohvikud.ee Hõissa vastlad!

19. Feb 2019

Plus Kohvikud 10.juubel

Plus Kohvikud saab sel aastal kümne aastaseks. Nii tähtsa verstapostini jõudmist tähistasime 16.novembril kõige uuemas kohvikus Kadaka teel koos oma suurepärase kollektiiviga. Peo planeerimist alustasime juba suvel ning tulemuseks oli väga meeleolukas ja emotsiooniderohke sündmus, mis süstis meisse juurde uut energiat ning palju motivatsiooni. Samuti veendusime, et Kadaka kohvik on suurepärane peopaik, mis mahutab lahedalt kuni 80 inimest. Kaunist töökat jõuluaega!

21. Nov 2018

Ahvatlev eripakkumine Plus Restolt

Kuni oktoobri lõpuni on kõigil soovijatel võimalus uuest menüüst korraga ära proovida kolm rooga ja seda vaid 11 euro eest. Lubame, et Restos on mõnus atmosfäär ja maitsev toit. Ootame Teid Mustika Keskuse teisel korrusel.

19. Sep 2018

Plus Kohvikud Mustika keskuse 2. korrusel on uuenenud

5 aastat Mustika Kohviku nime kandnud söögikoht Mustika Keskuse teisel korrusel on läbinud uuenduskuuri ning ka nimevahetuse. Samast kohast leiab nüüd Plus Bistroo, Plus Bufee ja Plus Resto. Plus Bistroo jätkab kiire ja miatsva lõunasöögi pakkumist. Plus Bufee on suvel samuti muutunud, pakkudes salatibaari, suppe, aasia kööki ning muud maitsvat, ei puudu ka magsutoit ning seda kõike ainult 0,99€/kg. Plus Resto on saanud täiesti uueks ja välja tulnud ka hõrgutava menüüga.

18. Sep 2018